середа, 9 жовтня 2013 р.

Поїздка до Естонії

    Осіннім різнобарвним ранком ми вирушили в далеку дорогу назустріч невідомій нам Естонії. Дорога виявилась довгою, але насиченою різними пригодами. 
    Зустрічали нас дуже привітно учні школи разом зі своїми вчителями, батьками та односельцями. В школі навчається 250 учнів, а в місті проживає близько 1250 чоловік. 
     Першого ж дня наша делегація вирішила вразити господарів своїми талантами. Наші учні виконали музичну рок-композицію, співали соло, танцювали. На завершення ми всі разом (вчителі та учні делегації з України) виконали акапельно пісню "Червона рута". Цей виступ вразим приймаючу сторону найбільше.
    Господарі приготували нам дуже насичену програму. Спочатку нас викликали на товаристський матч з футболу. Ми віднеслись до цієї події серйозно і перемогли!!! Потім організували екскурсію до історичного замку. Нас перетворили на середньовічних рицарів. Ми приміряли справжню збрую, "билися" на мечах, метали списа, стріляли з лука - одним словом, перетворювались на справжніх рицарів.  Другу частину того ж дня ми провели в аквапарку.
      Цікавою виявилась екскурсія на поромі до Фінляндії. Ми гуляли портовим містечком, розглядали культурні та історичні пам’ятки.
       Поїздка до Естонії  справила на нас незабутнє враження. Тепер ми з нетерпінням чекаємо наших друзів в гості і готуємо для них не менш насичену та різноманітну розважальну програму.

Немає коментарів:

Дописати коментар